21 marca 2018

Na tegorocznej konferencji Stormwater Poland 2018 Ecol-Unicon występował w roli Partnera Strategicznego. Na naszym stoisku można było się zapoznać z kluczowymi produktami firmy.

  • Hydrozone - uczestnicy konferencji mieli okazję doświadczyć wirtualnego spaceru w naszym zbiorniku dzięki technologii VR .
  • Separatory - specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy modele separatorów ESK i ESL, dzięki którym mogliśmy pokazać łatwość eksploatacji z poziomu terenu;
  • Produkty firmy HST Systemtechnik - na czas konferencji firma HST Systemtechnik wypożyczyła nam specjalny model pokazujący działanie ich produktów;
  • Bumerang - o naszym systemie monitoringu opowiedział Pan Prezes podczas swojego wystąpienia;

 

Wirtualny spacer po zbiorniku Hydrozone.

Bezwzględnie największą atrakcją tegorocznej konferencji była możliwość „zwiedzenia” naszego zbiornika Hydrozone w technologii VR. Dzięki specjalnym goglom i kontrolerom uczestnicy mieli możliwość obejrzeć nasz zbiornik od wewnątrz, poznać jego budowę oraz zasadę działania. Dodatkowo zaprezentowano możliwości wykorzystania wód deszczowych w miejscu ich zebrania: można było podlać tereny zielone oraz zrelaksować się przy fontannie zasilanej wodą ze zbiornika.

Separator przyjazny w eksploatacji.

Specjalnie na konferencję zakład produkcyjny w Gdańsku przygotował 2 modele separatorów: ESK i ESL dzięki którym mogliśmy w prosty sposób zaprezentować zalety naszych produktów i ich prostotę w eksploatacji. Każdy uczestnik mógł sam przekonać się jak łatwa jest wymiana wkładu koalescencyjnego czy pakietu lamelowego.

Produkty HST Systemtechnik - nowoczesne rozwiązania prosto z zachodu.

Dzięki specjalnemu modelowi od firmy HST mogliśmy pokazać jak z różnymi problemami radzą sobie nasi sąsiedzi w Niemczech. Firmę HST prezentowaliśmy jako naszego Partnera Technologicznego co wpłynęło pozytywnie na postrzeganie naszej firmy jako lidera branży.

Spotkanie z projektantami.

W drugim dniu konferencji odbyły się warsztaty „Projektowanie na śniadanie”. Była to okazja, aby opowiedzieć projektantom o projekcie PANDa, zbiornikach Hydrozone oraz produktach HST ale również odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

Szeroka prezentacja ofertowa w przyjaznej i atrakcyjnej formie spowodowała, że każdy odwiedzający odchodził z uśmiechem na twarzy.