28 lutego 2018

W dniach 15-16 marca w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja konferencji Stormwater Poland 2018. Jest to wyjątkowa okazja do wysłuchania największych autorytetów i praktyków z dziedziny wód opadowych, zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy. Ecol-Unicon jest partnerem strategicznym wydarzenia. Podczas konferencji wystąpienie będzie miał też Wojciech Falkowski - prezes Ecol-Unicon, który opowie o inteligentnych systemach zarządzania wodami opadowymi oraz o niewykorzystanym potencjale jaki tkwi w rozwiązaniach tego typu. W trakcie konferencji zostanie również poruszona tematyka dotycząca wód opadowych w planowaniu przestrzennym, ekohydrologii miejskiej, kosztach w zmianach klimatycznych oraz innowacyjnym technologiom wód opadowych.

Dodatkowo wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty tematyczne, w tym spotkanie warsztatowe organizowane w ramach cyklu „Projektowanie na śniadanie”, poświęcone praktycznym zagadnieniom związanym z projektowaniem systemów odwodnieniowych oraz wykorzystaniem modelu opadowego PANDa w projektowaniu.

Organizatorem konferencji jest firma RETENCJAPL. Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółową agendę dla konferencji można znaleźć na stronie: http://konferencje.retencja.pl