Dla Studentów/ Absolwentów

Gdańsk

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe u jednego z najlepszych pracodawców w branży inżynierii środowiska? Jesteś ambitny, otwarty i lubisz pracę zespołową?

Prześlij nam swoje CV: rekrutacja@ecol-unicon.com

W temacie @ podaj FIRMĘ/stanowisko na którym chciałbyś rozpocząć swoją karierę.

Obecnie poszukujemy:

  • Ecol-Unicon: Asystent ds. Technicznych w dziale R&D

Zadania: Tworzenie dokumentacji produkcyjnej nowych rozwiązań produktowych,  współuczestnictwo w technicznym udoskonalaniu produktów Spółki, optymalizacja produktów pod kątem jakościowym i kosztowym, Współudział w procesie wdrożenia nowych produktów

Znajomość rysunku technicznego, wysokie zdolności rysowania w środowisku CAD, znajomość oprogramowania SOLIDWORKS będzie dodatkowym atutem

Jeśli nie widzisz ciekawej oferty dla siebie, a bardzo chciałbyś dla nas pracować….napisz! i przekonaj nas żebyśmy stworzyli stanowisko dla Ciebie 🙂

W przypadku chęci aplikowania prosimy o niekorzystanie z przycisku "Aplikuj" tylko wysyłanie aplikacji bezpośrednio na adres e-mail rekrutacja@ecol-unicon.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wysyłając aplikację na adres email: rekrutacja@ecol-union.com zgadzasz się na przetwarzanie przez Ecol – Unicon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iodo@ecol-unicon.com Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Ecol - Unicon przed cofnięciem zgody.