Doradca Techniczno-Handlowy

mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja strategii i planu sprzedaży produktów firmy (pozyskanie nowych klientów i dbałość o relacje biznesowe)
  • sporządzanie wycen i ofert oraz negocjacje dogodnych warunków współpracy z kontrahentami
  • zbudowanie silnej pozycji firmy w Twoim regionie
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych (m.in. EKOGMINA, STORMWATER gdzie jesteśmy partnerem w ramach ECOL-GROUP)

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana inżynieria sanitarna lub ochrona środowiska)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży
  • determinacja w dążeniu do celu
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
  • dojrzałość biznesowa i owartość na rozwój zawodowy
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę pełną wyzwań w kreatywnym zespole profesjonalistów, który wspiera się nawzajem
  • program szkoleń wewnętrznych
  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • wygodny samochód służbowy z opcją prywatnego wykorzystania, laptop, telefon
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • ZFŚS

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Działamy na rynku od ponad 25 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Poszukujemy osoby z ambitnej, nastawionej na działanie, realizację celów i pracę zespołową, której bliskie są nasze wartości: pasja, wytrwałość, rozwój, odpowiedzialność i partnerstwo.