Elektromonter

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych
  • udział w testowaniu oprogramowania sterowników
  • udział w weryfikacji dokumentacji technicznej
  • terminowe wykonania planów produkcyjnych
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • efektywne wykorzystywania powierzonych narzędzi

Nasze wymagania:

  •  wykształcenia kierunkowego technicznego preferowane: automatyka, elektryka, elektronika;
  • uprawnień SEP do 1kV;
  • znajomości elektrycznej aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi;
  • praktycznej znajomości podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, sterowników PLC;
  • umiejętności wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich;
  • umiejętności budowania dobrych relacji z zespołem.

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • benefity (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia