Konserwator wodno-kanalizacyjny

Tczew

Zakres zadań:

  • prowadzenie bieżącej obsługi sieci wodociągowo-kanalizacyjnej (w tym usuwania bieżących awarii i zatorów sieci, urządzeń i infrastruktury wod-kan.)

  • bieżąca obsługa i konserwacja obiektów i urządzeń (pompownie, zasuwy, zawory, hydranty, studnie, itp.)

  • prowadzenie dokumentacji odbiorów (w szczególności min. książki eksploatacji, protokołów z dokonanych napraw)

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1kV oraz znajomość układów sterowania i automatyki (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wypłacane na czas wynagrodzenie podstawowe

  • pracę pełną wyzwań w kreatywnym zespole profesjonalistów, który wspiera się nawzajem

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z opcją dla całej rodziny – zostaniesz objęty kompleksową opieką medyczną z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce

  • dofinansowanie do kart sportowych - zatrudniamy alpinistów, surferów, joginów, biegaczy i mistrzów aikido. Dzięki oferowanym kartom sportowym i Ty możesz trenować swoje ulubione dyscypliny, a także próbować sił w całkiem nowych

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • w okresie listopad-marzec talony na posiłek

  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

Jesteśmy firmą konsultingowo-projektową specjalizującą się w autorskich rozwiązaniach dla branży sanitarnej. Realizujemy projekty związanie z oczyszczaniem ścieków, gospodarką wodną, rekultywacją zbiorników wodnych, oczyszczaniem powietrza oraz oceną stanu środowiska naturalnego. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując bogate doświadczenie własne i współpracujących z nami ekspertów z Polski i zagranicy. Realizujemy zlecenia na rzecz podmiotów z różnych sektorów gospodarki: samorządów, przedsiębiorstw komunalnych, przemysłu czy firm wykonawczych. Oferujemy kompleksową ofertę w zakresie badań, analiz, koncepcji, projektowania i wdrażania. Nasza wiedza i doświadczenie oraz referencje to gwarancja najwyższej jakości, kompetencji i efektywności zaproponowanych rozwiązań.

Kontakt

W przypadku zainteresowania lub dodatkowych pytań proszę o kontakt tel: 603048627 (Mariusz Szostek)