Koordynator eksploatacji sieci wodno-kanalizacyjnych

Gdańsk/Tczew

Dołącz do Ecol-Unicon!

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Główne zadania:

  • Nadzór nad bieżącą eksploatacją sieci wodno-kanalizacyjnych
  • Koordynacja i monitorowanie prac własnych brygad eksploatacyjnych i podwykonawców
  • Kontrola terminów oraz jakości wykonania prac (uzgadnianie zakresu robót i warunków ich prowadzenia, dokonywanie wizytacji terenu prac, nadzór nad wykonywaniem robót, udział w odbiorach)
  • Kontrola rozliczeń podwykonawców i spływającej dokumentacji zakończenia robót (weryfikacja i sporządzanie kosztorysów).
  • Nadzór nad przygotowywaniem i wydawanie warunków technicznych w zakresie przyłączy
    i sieci wod-kan
  • Uczestnictwo w Powiatowym Zespole Uzgadniania Dokumentacji z opiniowaniem projektowanych sieci i przyłączy wod-kan oraz pozostałych instalacji
  • Uzgadnianie i archiwizacja dokumentacji w zakresie przyłączy i sieci wod-kan, w tym kolizji sieci
  • Przygotowywanie sprawozdań dot. działalności eksploatacyjnej, w tym dla GUS i Gminy
  • Ofertowanie i realizacja zamówień Klientów na wybrane usługi eksploatacyjne, serwisowe
    i produkty w ramach działalności Działu Eksploatacji
  • Udział w uzgodnieniach technicznych z kontrahentami, reprezentowanie firmy na targach, szkoleniach itp.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmach produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją sieci wod-kan
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych
  • Znajomość przepisów BHP
  • Dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień (uprawnienia elektryczne, budowlane)

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Służbowy samochód
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole, dobrą atmosferę i partnerskie relacje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (system premiowy)
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Ecol, tj,: Ecol – Unicon Sp. z o.o., RetencjaPL Sp. z o.o. oraz BIOPRO Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@ecol-group.com Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Ecol, tj,: Ecol – Unicon Sp. z o.o., RetencjaPL Sp. z o.o. oraz BIOPRO Sp. z o.o przed cofnięciem zgody.