Manager Marketingu ds. wsparcia i rozwoju sprzedaży

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowych wspierających cele biznesowe spółki
  • Generowanie leadów biznesowych
  • Analizowanie i optymalizacja efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • Badanie potrzeb rynku, przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
  • Monitorowanie pozycji konkurentów na rynku
  • Koordynacja wdrażania narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż (katalogi, foldery, działania online marketingu)
  • Ścisła współpraca z obszarem handlowym

Nasze wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w koordynowaniu działań marketingowych / zarządzaniu zespołem marketingowym w branży B2B
  • Wykształcenie wyższe marketingowe
  • Znajomość branży technicznej, budowlanej, inżynierii sanitarnej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych produktów i grup produktów, poparte udokumentowanymi sukcesami
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami: Google Analytics, CMS, CRM i innymi narzędziami marketingowca
  • Umiejętność planowania oraz zarządzania budżetem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę
  • Orientacja na klienta: zewnętrznego/wewnętrznego
  • Kreatywność i otwartość umysłu, think outside the box
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, determinacja w realizacji celów i umiejętność powiązania prowadzonych działań z celami biznesowymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (Power Point, Excel, World)

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, umiejętności i wyników pracy (system premiowy) oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy projektach opartych o najnowszą technologię - systemy inteligentnego monitorowania i zdalnego sterowania pracą urządzeń oraz obiektów wodno-ściekowych
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia