Młodszy Specjalista ds. ofertowania

Gdańsk

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawne przygotowanie oferty dla Klienta

  • koordynacja procesu tworzenia oferty we współpracy z pozostałymi działami

  • analiza zapytań ofertowych oraz udzielenie na nie odpowiedzi

  • pozyskiwanie nowych zamówień oraz aktywne działania prosprzedażowe

  • aktualizacja bazy potencjalnych Klientów

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • wiedza techniczna oraz znajomość materiałów branży instalacyjnej (będzie dodatkowym atutem)

  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność wnikliwego czytania dokumentacji

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • dokładność, systematyczność oraz odpowiedzialna postawa wobec pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:

  • stabilność zatrudnienia

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

  • pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b0e77f154bc34d03af22fbf37a5f28ea