Młodszy Specjalista ds. ofertowania

Gdańsk

Zakres zadań:

  • Sprawne przygotowanie oferty dla Klienta
  • Koordynację procesu tworzenia oferty we współpracy z pozostałymi działami
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Analizę zapytań ofertowych
  • Pozyskiwanie nowych zamówień
  • Aktualizację bazy potencjalnych Klientów

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra komunikacja
  • Doskonała  organizacja  pracy
  • Umiejętność czytania dokumentacji
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dokładność, systematyczność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę pełną wyzwań w kreatywnym zespole profesjonalistów, który wspiera się nawzajem
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z opcją dla całej rodziny – zostaniesz objęty kompleksową opieką medyczną z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce
  • Dofinansowanie do kart sportowych - zatrudniamy alpinistów, surferów, joginów, biegaczy i mistrzów aikido. Dzięki oferowanym kartom sportowym i Ty możesz trenować swoje ulubione dyscypliny, a także próbować sił w całkiem nowych
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych - możesz ubiegać się o pożyczkę na cele mieszkaniowe, dofinansujemy Tobie świadczenia na kulturę, sport i rekreację, a jak zostaniesz rodzicem to i wyprawkę dla maluszka dofinansujemy 🙂
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska