Młodszy Specjalista ds. ofertowania

Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania doborów oraz wycen urządzeń sanitarnych
  • udzielanie wsparcia technicznego dla biur projektowych, firm wykonawczych oraz działów wewnętrznych w zakresie oferowanych urządzeń
  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • analiza techniczna oraz cenowa ofert poddostawców
  • utrzymanie oraz rozwój wewnętrznego systemu ERP oraz narzędzi doborowych w zakresie ofertowania
  • sprawdzanie treści merytorycznej materiałów techniczno-promocyjnych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria środowiska lub pokrewne
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej branży wodno-kanalizacyjnej
  • umiejętność współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz skrupulatność
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD
  • dobra znajomość obsługi MS Excel

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie wykonywania wycen urządzeń wodno- kanalizacyjnych
  • znajomość zasad doboru, obliczeń i technologii układów pompowych oraz zasady działania zbiorników retencyjnych

To oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Benefity

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska