Regionalny Koordynator Serwisu

pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie prac firm podwykonawczych oraz innych Pracowników Działu Serwisu przy pracach montażowych, serwisowych gwarancyjnych oraz pozagwarancyjnych
  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną
  • analiza i weryfikacja warunków kontraktowych oraz realizacja zadań zgodnie warunkami umownymi
  • optymalizacja procesów serwisowych
  • utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem
  • przygotowywanie wycen projektów inwestycyjnych
  • optymalne wykorzystanie zasobów w realizowanych procesach

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie budowlane lub inżynieria sanitarna)
  • uprawnienia budowlane do realizacji samodzielnych funkcji w budownictwie (branża sanitarna lub konstrukcyjna)
  • znajomość procesu budowlanego
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • znajomość MS Office oraz AutoCAD

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • szkolenia