Specjalista ds. E-commerce

Gdańsk

Dołącz do Ecol - Unicon!

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat.

Poszukujemy pasjonata lub pasjonatki marketingu, z pozytywnym nastawieniem i milionem pomysłów -  osoby nastawionej na działanie, realizację celów i pracę zespołową, której bliskie są nasze wartości: pasja, wytrwałość, rozwój, odpowiedzialność i partnerstwo. Jeśli czujesz, że to Ty i spełniasz poniższe oczekiwania – czekamy na Twoją aplikację!

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze e-commerce, popartego udokumentowanymi projektami
  • Umiejętność realizacji kampanii online w modelach rozliczeniowych CPA/CPS/CPS/CPC oraz innych kampanii optymalizujących konwersję
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu SEO, SEM, Afiliacja, Customer Journey
  • Umiejętność wnioskowania i pracy z Google Analytics
  • Znajomość narzędzi takich jak Google Ads, Google AdSense, Google Tag Manager i Facebook Ads
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (Power Point, Excel, World)
  • Samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, determinacja w realizacji celów
    i umiejętność powiązania prowadzonych działań z celami biznesowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z innymi narzędziami wspomagającymi realizację kampanii, takimi jak Matomo, Yandex Metrica czy Heap Analytics
  • Praktyczna znajomość pracy z serwisami opartymi na platformie WordPress
  • Podstawowa znajomość HTML5/CSS3

ZAKRES ZADAŃ:

  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży internetowej
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług w kanałach e-commerce
  • Tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji
  • Wdrażanie nowych produktów do sprzedaży online
  • Optymalizacja współczynników konwersji procesów e-commerce
  • Analiza, raportowanie sprzedaży w kanałach e-commerce
  • Badania i analizy klientów i otoczenia zewnętrznego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, umiejętności i wyników pracy
  • Pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • Dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Ecol, tj,: Ecol – Unicon Sp. z o.o., RetencjaPL Sp. z o.o. oraz BIOPRO Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@ecol-group.com Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Ecol, tj,: Ecol – Unicon Sp. z o.o., RetencjaPL Sp. z o.o. oraz BIOPRO Sp. z o.o przed cofnięciem zgody.