Specjalista ds. marketingu

Gdańsk. Ecol-Unicon

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: GDAŃSK

Poszukujemy pasjonata lub pasjonatki marketingu, z pozytywnym nastawieniem i milionem pomysłów - osoby nastawionej na działanie, realizację celów i pracę zespołową, której bliskie są nasze wartości: pasja, wytrwałość, rozwój, odpowiedzialność i partnerstwo. Jeśli czujesz, że to Ty i spełniasz poniższe oczekiwania – czekamy na Twoją aplikację!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Planowanie, realizacja i analiza projektów marketingowych
  • Realizacja badań i analiz marketingowych
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż produktów strategicznych
  • Współpraca przy wdrażaniu produktów do sprzedaży online
  • Zarządzanie bazą referencji (koordynacja pozyskiwania nowych referencji i opisów realizacji)
  • Prowadzenie komunikacji marketingowej w kanałach online i offline
  • Tworzenie angażującego contentu marketingowego
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku spółki i komunikacji wewnętrznej

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu B2B, poparte sukcesami zrealizowanych projektów (mile widziane doświadczenie w branży technicznej)
  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, PR, socjologia, nowe media)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (Power Point, Excel, World)
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami: Google Analytics, CMS, CRM i innymi narzędziami marketingowca będą dodatkowymi atutami
  • Samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, determinacja w realizacji celów i umiejętność powiązania prowadzonych działań z celami biznesowymi

MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pełną wyzwań pracę
    w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • dołączenie do firmy
    o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i pracę
    z profesjonalistami w swoich dziedzinach

Od ponad 20 lat jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem urządzeń ochrony wód. Nasza firma ma cztery zakłady produkcyjne, profesjonalną sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski oraz prężnie rozwijający się dział eksportu. Ofertę Ecol-Unicon tworzą urządzenia tj.: wielofunkcyjne zbiorniki retencyjne, pompownie i tłocznie, biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz osadniki i separatory substancji ropopochodnych. Świadczymy również usługi w zakresie realizacji inżynierskich, serwisowych oraz eksploatacyjnych.
W interesie środowiska działamy bez kompromisów – tak brzmi misja naszej Spółki.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Ecol – Unicon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iodo@ecol-unicon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Ecol – Unicon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informacje o ochronie danych osobowych osobowych znajdziesz tutaj: