Specjalista ds. marketingu

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i koordynowanie procesów marketingowych bezpośrednio wspierających sprzedaż
  • planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla produktów/usług spółki
  • tworzenie i optymalizacja lejków marketingowych
  • wdrażanie narzędzi marketingowych online i tradycyjnych wspierających sprzedaż
  • analizowanie i optymalizacja efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • badanie potrzeb rynku, przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
  • monitorowanie pozycji konkurentów na rynku

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji działań trade-marketingowych w branży B2B
  • doświadczenie w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych produktów i grup produktów, poparte udokumentowanymi sukcesami
  • wykształcenie wyższe marketingowe
  • praktyczna znajomość narzędzi marketing automation oraz narzędzi: Google Analytics, CMS, CRM oraz MS Office (Power Point, Excel, World)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę
  • orientacja na klienta: zewnętrznego/wewnętrznego
  • kreatywność i otwartość umysłu, think outside the box
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • determinacja w realizacji celów
  • Wykształcenie kierunkowe (marketing, reklama, PR, socjologia, nowe media)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność powiązania prowadzonych działań z celami biznesowymi
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży technicznej, budowlanej, inżynierii sanitarnej
  • umiejętność planowania oraz zarządzania budżetem

To oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • możliwość pracy hybrydowej (szczegóły do uzgodnienia z przełożonym)
  • program sportowy ECOL ACTIVE
  • liczne akcje związane z ochroną przyrody

Od ponad 25 lat jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem urządzeń ochrony wód. Nasza firma ma cztery zakłady produkcyjne, profesjonalną sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski oraz prężnie rozwijający się dział eksportu. Ofertę Ecol-Unicon tworzą urządzenia tj.: wielofunkcyjne zbiorniki retencyjne, pompownie i tłocznie, biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz osadniki i separatory substancji ropopochodnych. Świadczymy również usługi w zakresie realizacji inżynierskich, serwisowych oraz eksploatacyjnych.
W interesie środowiska działamy bez kompromisów – tak brzmi misja naszej Spółki.