Młodszy Specjalista ds. technicznych w Dziale Wycen Standardowych

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania doborów oraz wyceny urządzeń pompowych oraz oczyszczalni ścieków

  • udzielanie wsparcia technicznego dla Biur Projektowych, firm Wykonawczych oraz działów wewnętrznych w zakresie oferowanych urządzeń

  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych

  • analiza techniczna oraz cenowa ofert poddostawców

  • wykonywanie doborów i wycen w wewnętrznym systemie ERP oraz na platformie Water Folder

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: mile widziane inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne

  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD

  • dobra znajomość obsługi MS Excel

  • umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

 Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie wykonywania wycen urządzeń wodno-kanalizacyjnych lub klimatyzacyjnych

  • znajomość zasad doboru, obliczeń oraz technologii układów sanitarnych

 Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • rozwój w kierunku Specjalisty ds. technicznych oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

  • pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów