Specjalista Ds. Zamówień Publicznych

Gdańsk

Zakres zadań:

  • Monitorowanie ogłoszeń przetargowych zgodnych z profilem działalności firmy oraz weryfikacja wymagań przetargowych
  • Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji przetargowej
  • Prowadzenie korespondencji z ubezpieczycielami celem pozyskania koniecznych dokumentów koniecznych do złożenia w ramach postępowania przetargowego (gwarancje ubezpieczeniowe wniesienia wadium lub zabezpieczenia należytego wykonania zobowiązania; polisy ubezpieczeniowe, CAR)
  • Przygotowanie ofert przetargowych w ramach zamówień publicznych zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Odpowiedzialność za terminowy obieg dokumentów przetargowych
  • Koordynacja procesu ofertowego, kontakt z zamawiającymi oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego
  • Prowadzenie, uzupełnianiem i archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie raportów, statystyk
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne)
  • Dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych lub szkolenia podwyższające posiadane kwalifikacje z zakresu zamówień publicznych
  • Minimum 12 miesięczne doświadczenia w obszarze zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej.
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, bardzo dobra organizacja pracy

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę pełną wyzwań w kreatywnym zespole profesjonalistów, który wspiera się nawzajem
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z opcją dla całej rodziny – zostaniesz objęty kompleksową opieką medyczną z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce
  • Dofinansowanie do kart sportowych - zatrudniamy alpinistów, surferów, joginów, biegaczy i mistrzów aikido. Dzięki oferowanym kartom sportowym i Ty możesz trenować swoje ulubione dyscypliny, a także próbować sił w całkiem nowych
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych - możesz ubiegać się o pożyczkę na cele mieszkaniowe, dofinansujemy Tobie świadczenia na kulturę, sport i rekreację, a jak zostaniesz rodzicem to i wyprawkę dla maluszka dofinansujemy 🙂
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska