Technolog

Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór technologiczny nad produkcją w zakresie wykonywania produktów i półproduktów z PEHD i stali nierdzewnej
  • opracowywanie instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów
  • tworzenie planu i nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych w zakresie technologii produkcji
  • optymalizacja i doskonalenie procesów wytwarzania podczas spawania ekstruzyjnego, zgrzewania (rur/płyt) oraz spawania stali
  • normalizacja czasów produkcyjnych oraz BOM
  • tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną i wykonawczą
  • ustalanie wymagań dla materiałów oraz wyrobu gotowego
  • dobór parametrów technologicznych zgrzewania i spawania ekstruzyjnego oraz spawania stali nierdzewnej
  • wdrażanie nowych materiałów do produkcji
  • prowadzenie prób technologicznych dla wdrożeń nowych produktów i optymalizacja istniejących
  • wsparcie techniczne dla Działu Produkcji i Przygotowania Produkcji
  • śledzenie trendów rozwojowych związanych z profilem działalności firmy (dotyczących procesów technologicznych)

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne
  • 2 lata pracy jako technolog (doświadczenie w obszarze spawania ekstruzyjnego, zgrzewania oraz spawania stali nierdzewnej)
  • praktyczna znajomość obsługi urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej
  • umiejętność prowadzenia projektów technologicznych
  • znajomość oprogramowania AutoCAD
  • samodzielność i dociekliwość
  • bardzo dobra umiejętność planowania pracy
  • umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleń wewnętrznych oraz szkolenia zewnętrzne związane ze specjalizacją
  • program sportowy ECOL ACTIVE
  • liczne akcję związane z ochroną przyrody:)

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Działamy na rynku od ponad 25 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Poszukujemy osoby z ambitnej, nastawionej na działanie, realizację celów i pracę zespołową, której bliskie są nasze wartości: pasja, wytrwałość, rozwój, odpowiedzialność i partnerstwo.