21 września 2023

Ecol-Unicon na Konferencji Stormwater Poland 2023

Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić nasz udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branży wodno-kanalizacyjnej – konferencji Stormwater Poland 2023.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 września 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Wydarzenie jest dedykowane ekspertom, menedżerom spółek wod-kan oraz wszystkim osobom zainteresowanym tematem gospodarki wodnej.

Dlaczego bierzemy udział w konferencji?

Konferencja Stormwater Poland 2023 skupia się na kluczowych zagadnieniach branży, takich jak adaptacja miejskiej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej do zmian klimatu oraz poprawa jakości wód opadowych i roztopowych. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie technologie można obecnie stosować, jakie są możliwości dofinansowania projektów oraz jakie rozwiązania zapobiegają katastrofom ekologicznym.

 

Zapraszamy do odwiedzin stanowiska Ecol-Unicon oraz zapoznania się z pełnym programem Konferencji Stormwater Poland 2023: https://stormwaterpoland.com/.

 

Kawa z Ekspertem Ecol-Unicon

Konferencja Stormwater Poland to wyjątkowa okazja, by porozmawiać bezpośrednio z naszymi specjalistami. Zapraszamy do zapisania się na „Kawę z Ekspertem Ecol-Unicon” i zanurzenia się w świat najnowszych rozwiązań w dziedzinie zarządzania wodami opadowymi.

Do zobaczenia w Katowicach!