KALKULATOR DOBORU NEUTRALIZATORA ODORÓW ENA

 

Kalkulator doboru neutralizatora ENA II to narzędzie umożliwiające precyzyjny dobór odpowiedniego neutralizatora z serii ENA II, zaprojektowanego do skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych substancji chemicznych. Wykorzystując najnowsze technologie oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oczyszczania ścieków, nasz kalkulator oferuje dokładne i wiarygodne wyniki.

Karta doboru do pobrania oraz intuicyjny interfejs umożliwiający szybką modyfikację każdego parametru to tylko niektóre z cech wyróżniających nasze narzędzie. Dzięki niemu możesz być pewny, że wybrany neutralizator będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Kalkulator jest dedykowany rozwiązaniom wymagającym zakresu przepływu od 20 do 1500 m3/h.

 

Kalkulator doboru zbiornika retencyjnego

 

Kalkulator doboru zbiornika to narzędzie pozwalające na szybki dobór odpowiedniego zbiornika z serii Hydrozone przy użyciu najbardziej miarodajnych danych opadowych pochodzących z Polskiego Atlasu Natężeń Deszczów opracowanych przez RetencjaPL.

Szczegółowe wykresy, karta doboru do pobrania oraz szybka i łatwa możliwość modyfikacji każdego parametru to wyróżniki naszego narzędzia.

Nasze kalkulatory znajdują się na platformie WaterFolder.

 

Dowiedz się jak dobrać zbiornik retencyjny w kilku krokach

 

Kalkulator doboru pompowni

 

Dzięki dedykowanemu kalkulatorowi automatyczne tworzenie propozycji urządzeń o odpowiednich parametrach staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Całość opiera się na danych, które wprowadzimy do systemu. 

Korzyścią wynikającą z samodzielnej kalkulacji jest przede wszystkim oszczędność czasu. Od razu jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązania bez konieczności czekania na informację zwrotną. Wpisane dane przetwarza automatyczny system, a ingerencja fizycznego pracownika nie jest wymagana na żadnym z etapów. 

 

Z drugiej strony, nie musimy obawiać się, że wpiszemy nieprawidłowe dane. Program ma zaimplementowane zabezpieczenia, które uniemożliwiają stworzenie projektu, jeśli wpiszemy rażąco błędne informacje. Pojawi się za to wskazówka, na jakie elementy powinniśmy zwrócić uwagę podczas poprawek.

Kalkulator doboru pompowni to świetna inicjatywa, pokazująca, że świat infrastruktury wodnej także może być zdigitalizowany.

Więcej informacji na temat doboru pompowni znajdziecie w naszym artykule blogowym oraz podczas transmisji w ramach projektu Projektowanie Na Śniadanie.

 

Dowiedz się jak dobrać pompownie w kilku krokach

 

Kalkulator doboru urządzeń podczyszczających

 

Dedykowany kalkulator separatorów automatyczne dobiera urządzenie o odpowiednich parametrach. Całość opiera się na danych, które wprowadzimy do narzędzia. 

Samodzielna kalkulacja pozwala zaoszczędzić czas. Od razu jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązania bez konieczności czekania na informację zwrotną. 

Więcej informacji na temat doboru separatorów znajdziecie w materiale video z naszego ostatniego webinaru Projektowanie Na Śniadanie.

 

Dowiedz się jak dobrać układy podczyszczające w kilku krokach

 

 

Kalkulator doboru przelewu burzowego

kalkulator doboru przelewu burzowego

 

Kalkulator Przelewu Burzowego to innowacyjne narzędzie, które umożliwia precyzyjne obliczenie przepustowości kanału burzowego oraz właściwych opłat za zrzuty burzowe.

Został stworzony, aby pomóc wodociągom uniknąć zawyżonych opłat i zapewnić dokładne oszacowanie kosztów oraz oszczędności wynikających z modernizacji istniejących przelewów.

Narzędzie to jest odpowiedzią na potrzebę jednolitych kryteriów w zakresie naliczania opłat, eliminując tym samym przestrzeń na interpretacje kosztów.

Kalkulator jest szczególnie przydatny dla wodociągów, instytucji naliczających opłaty oraz osób odpowiedzialnych za modernizację infrastruktury, oferując solidne podstawy do precyzyjnego planowania i zarządzania kosztami.