Sztuka Ochrony Wód

Jesteśmy czołowym polskim producentem urządzeń wod-kan – zbiorników retencyjnych, separatorów, osadników, oczyszczalni ścieków, pompowni i tłoczni  ścieków.  Oferujemy również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne.

Spółka została założona w 1996 roku przez Ecol Sp z o.o. (51%) i Unicon AG (49%).  Posiadamy rozwiniętą sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski, 3 zakłady prefabrykacji betonowej i produkcji urządzeń – w Gdańsku, Łodzi i Rudzie Śląskiej, a także Zakład Produkcji Automatyki w Radomiu.

 

 

 W interesie środowiska działamy bez kompromisów

…Tak brzmi nasza misja. Tysiące efektywnie działających urządzeń, profesjonalne realizacje inżynierskie i inteligentne zarządzanie eksploatacją sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych, dają wymierny efekt ekologiczny. Wierzymy, że możemy każdego dnia przyczyniać się do poprawy środowiska naturalnego.

Wartością dodaną naszych produktów jest wiedza i doświadczenie z zakresu ochrony środowiska wodnego, którymi kadra inżynierska dzieli się na każdym etapie inwestycji. Innowacyjne technologie gwarantują instalowanie wysokiej klasy rozwiązań i urządzeń oraz profesjonalne usługi serwisowe i eksploatacyjne. To, co nas wyróżnia, to inteligentne metody zarządzania zarówno pojedynczymi obiektami, jak i całymi systemami sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych.

Wszystko, co robimy, zaczyna się od zdefiniowania potrzeb Klienta…

  • Dostarczamy kompleksowe rozwiązania projektowe dostosowane do potrzeb i preferencji Klienta, z uwzględnieniem specyficznych wymagań środowiskowych.
  • Zapewniamy dedykowane doradztwo techniczne w trakcie całego procesu inwestycji.
  • Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe dla utrzymania sprawnego funkcjonowania urządzeń oraz ograniczenia problemów eksploatacyjnych.
  • Przeprowadzamy rozruchy technologiczne i koordynację eksploatacji wstępnej obiektów.
  • Zarządzamy eksploatacją urządzeń oraz sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej.
  • Gwarantujemy obsługę posprzedażową i doradztwo eksploatacyjne.

…wszystko, co robimy, kończy się optymalnym rozwiązaniem i poprawą środowiska wodnego.