Dlaczego warto wybrać Ecol-Unicon?

Naszą największą wartość stanowią nasi pracownicy. Kadrę Ecol-Unicon  tworzy obecnie 250 osób, w tym wysokiej klasy specjaliści z zakresu ochrony środowiska. Ich doświadczenie i umiejętności gwarantują, że stosowanie naszych urządzeń pozytywnie wpływa na poprawę środowiska naturalnego. To oni tworzą wyjątkową atmosferę pracy, wnosząc swój entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność.

Pracownicy różnych szczebli dzielą się między sobą wiedzą, aby wspólnie realizować nasze cele. Tajemnicą naszego sukcesu jest wiedza i innowacyjność. Wysoko cenimy pracę zespołową, kompetencje, otwartość i zaangażowanie w dążeniu do realizacji celów.

Firma dba o to, by wszyscy byli właściwie doceniani. Ponieważ praca stanowi znaczący element życia każdego człowieka, zależy nam, aby czuli się w niej dobrze.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą razem z nami realizować naszą misję i cele.

 

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które:

  • mają wysokie kompetencje, stosownie do wybranego stanowiska,
  • potrafią pracować w zespole,
  • z entuzjazmem traktują swoją pracę,
  • są otwarte,
  • są odpowiedzialne,
  • sprawnie posługują się językiem angielskim,
  • interesują się problematyką ochrony środowiska.

 

Otwarte stanowiska

 

Oferowane korzyści

Rozwój w Firmie
Umożliwiamy naszym pracownikom pogłębianie wiedzy i rozwój oraz wspólnie z nimi planujemy ich ścieżkę kariery. Inwestujemy w rozwijanie mocnych stron i podnoszenie kompetencji. Dofinansowujemy studia oraz szkolenia branżowe. Posiadamy program szkoleń wewnętrznych oraz tematyczne kluby pracownicze, które umożliwiają dzielenie się wiedzą oraz wzmacniają współpracę.

Prywatna opieka medyczna. Nasi pracownicy objęci są kompleksową opieka medyczną i posiadają pakiet medyczny z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce – Enel-Med. Pakiet zawiera również opcjonalne wizyty domowe.

Karty sportowe. Zatrudniamy alpinistów, surferów, joginów, biegaczy i mistrzów aikido. Dzięki oferowanym kartom sportowym mogą oni trenować swoje ulubione dyscypliny, a także próbować sił w całkiem nowych.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Nasi pracownicy otrzymują wsparcie w trudnych sytuacjach. Mogą ubiegać się o pożyczkę na cele mieszkaniowe.Dofinansowujemy kulturę, sport i rekreację.

Spotkania integracyjne. Lubimy spędzać razem czas również po godzinach. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Dołącz do nas! Weź udział w procesie rekrutacji

Krok 1: Daj się poznać i wyślij nam swoje CV
Aplikuj na wybraną ofertę lub wypełnij formularz aplikacji spontanicznej

Krok 2: Jeśli Twoje CV zwróciło naszą uwagę…
..zaprosimy Cię na rozmowę do naszej siedziby!

Krok 3: Spotkajmy się
Opowiedz nam o swoich umiejętnościach, doświadczeniu i oczekiwaniach. My opowiemy Ci o firmie i stanowisku.

Krok 4: Trochę praktyki
Jeśli stanowisko tego wymaga otrzymasz dodatkowe zadanie lub porozmawiamy w języku angielskim.

Krok 5: Przekonałeś nas? Witamy w Zespole!