18 marca 2020

Szanowni Klienci i Partnerzy,

W związku z sytuacją w Polsce i na świecie wywołaną rozpowszechnianiem się pandemii koronawirusa COVID-19 informujemy, że przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz przestrzeganiu BHP, kontynuujemy naszą działalności i jesteśmy dla Państwa dostępni.

Odpowiedzialnie podchodząc do zaistniałej sytuacji, wprowadziliśmy jednakowo wiele istotnych zmian w funkcjonowaniu naszej spółki. Przede wszystkim, tam, gdzie było to możliwe, oddelegowaliśmy naszych pracowników do wykonywania swoich obowiązków zdalnie oraz zrezygnowaliśmy z kontaktów osobistych na rzecz rozmów telefonicznych, tele- i wideokonferencji oraz komunikacji e-mailowej. Zapewniamy, że pomimo tych zmienionych warunków zapewnimy Państwu obsługę zapytań, zamówień oraz wsparcie projektowe na niezmienionym poziomie. Robimy wszystko, aby poziom naszej współpracy pozostał zadowalający. W tym celu będziemy organizować webinaria produktowe oraz prezentacje on-line. Zapraszamy serdecznie do kontaktów!

Nasze zakłady produkcyjne pracują bez większych zakłóceń. Realizowane są planowe montaże i rozruchy oraz zlecenia serwisowe, choć tu obserwujemy już pewne ograniczenia logistyczne. Wszyscy nasi pracownicy produkcyjni, eksploatacyjni i serwisowi są wyposażeni w odpowiednie środki ochrony, umożliwiające pracę w bezpiecznych warunkach. Dotyczy to także pracowników, którzy musieli pozostać w pracy stacjonarnej.

Oczywiście liczymy się z tym , że z czasem mogą pojawić się kolejne obiektywne trudności, wydłużające czasy realizacji zamówień, czy też prac montażowych i serwisowych. Będziemy Państwa na bieżąco informować o tym na naszych stronach internetowych oraz w naszych mediach społecznościowych.

Wszelkie pytania i problemy prosimy kierować nas telefonicznie lub e-mailowo – dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt” na naszej stronie www.

Życzymy Państwu zdrowia! Chrońmy siebie, współpracowników i nasze rodziny. Tylko bezwzględne dostosowanie się do zaleceń rządowych oraz nasz rozsądek i odpowiedzialność pomogą nam skrócić ten niebezpieczny czas.

Zarząd Ecol-Unicon Sp. z o.o.